معرفی پکیجهای فروشگاه
 
توئیک(برنامه) AirBlue Sharing (ایربلوشیرینگ) چیست؟

‌ایربلو مخفف ایربلوشیرینگ برنامه ایست برای فعالسازی بلوتوث دستگاه های اپل. چنانچه شما دستگاه آیفون, آیپد و یا آیپاد اپل داشته باشید به این موضوع واقف هستید که اپل امکان ارسال فایل از طریق بلوتوث را در حالت پیشفرض غیر فعال کرده است و بلوتوث موجود در آیفون فقط برای ارتباط با هدفون و دستگاه هایی نظیر اپل تی وی می‌باشد. حال با استفاده از توئیک ایربلوشیرینگ شما میتوانید امکان ارسال فایل را بصورت کاملا نرم افزاری فعال کنید. کلمه توئیک همان برنامه یا اپلیکیشن است که در سیدیا از واژه توئیک استفاده می‌شود. برای اطلاعات تکمیلی به اینجا مراجعه کنید: راهنمای ایربلو

بسته طلائی ایربلو چیست؟

اگر شما دارای چندین دیوایس هستید و یا با دوستان خود قصد خرید ایربلو شیرینگ را دارید و مهمتر از همه اگر شما یک فروشنده موبایل هستید و بنا به اقتضاء زمان نمی توانید مشتری خود را در انتظار بگذارید, خرید بسته طلائی بهترین پیشنهاد ما به شماست. با خرید بسته طلائی, شما قادر خواهید بود تا استفاده از کلیه لایسنهای موجود, اکانت را در اختیار داشته باشید. اکانت بسته طلائی(خرید از Cydia) دارای ۴ عدد لایسنس و بسته طلائی(خرید از iF0rce) دارای ۵ عدد لایسنس می‌باشند.

 

معرفی پکیجهای اکانت دولپر

سرویس ثبت UDID

با استفاده از این سرویس شما می‌توانید نسخه های BETA یا به زبان ساده تر ورژن های ابتدایی که قبل از ورژن اصلی فقط برای برنامه نویسان از طرف اپل عرضه می‌شود را بروی دستگاه خود نصب کنید. UDID یک سریال ۴۰ کاراکتری می‌باشد که همانند پلاک خودرو, مشخصه دستگاه شماست. به این ترتیب ما سریال UDID دستگاه شما را در اکانت دولپر خودمان در سایت اپل ثبت کرده و این اجازه به شما داده خواهد شد که همانند ما ورژن های بتا را نصب کنید.
بر خلاف اکانت iResign, پس از خرید این سرویس فایلی برای شما ارسال نخواهد شد. فقط ایمیلی جهت مطلع کردن شما از ثبت دیوایس برای شما ارسال می‌شود و شما با دانلود ورژن بتا, از طریق iTunes دستگاه خود را ریستور خواهید کرد.

 

ورژنهای بتا: تاپیک دانلود ورژنهای بتا iOS8
انجمن پشتیبانی: سوالات و مشکلات سرویس ثبت UDID جهت نصب ورژن بتا

 
سرویس iResign

با استفاده از این سرویس میتوانید کلیه اپلیکیشنهای کرک شده را بدون نیاز به جیلبرک بروی کلیه دیوایس های خودتان نصب کنید. با این سرویس در واقع شما به عنوان یک بتا تستر اپل شناخته میشوید که دولپر دستگاه شما را ثبت کرده و شما بجای اینکه نسخه بتا تست کنید برنامه های اصلی را نصب می کنید.
۱- شما با خرید این سرویس قادر به نصب سیدیا یا پکیجهای سیدیا نمی باشید.
۲- این سرویس بروی کلیه دیوایسها حتی آیفون ۵ و آیپد مینی و همچنین کلیه ورژنهای سیستم عامل قابل نصب خواهد بود.
۳- این Certificate فقط برای یک iDevice می باشد و برای هر دستگاه باید یک نسخه جداگانه خریداری کنید.
۴- این سرویس هیچ ارتباطی به اپل آی دی شما ندارد پس نگران اپلیکیشنهای خریداری شده خود نباشید چون اپلیکیشنهای خریداری شده شما بدون هیچ مشکلی در کنار این سرویس نصب خواهند شد.
۵- این سرویس هیچ تداخلی در جیلبرک دستگاه شما نخواهد داشت. شما میتوانید همزمان هم جیلبرک کنید و هم از این سرویس استفاده کنید.
۶- پس از خرید ۳ فایل برای شما ارسال خواهد شد که طبق آموزش هایی که در تاپیکهای زیر داده شده, براحتی میتوانید App ها را sign کنید و روی دیوایس خود نصب کنید.

 

تاپیک معرفی برنامه: راهنمای نصب سرویس iResign
تاپیک ساپورت: تاپیک سوالات و مشکلات پس از نصب iResign