Cydia.ir قوانین فروشگاه

معرفی

از اینکه سیدیا استور را برای خرید نرم افزارهای خود انتخاب کرده اید سپاسگذاریم. شما قبل از خرید حتما می بایست راهنمای خرید و نصب را مطالعه کنید. برای حفظ حقوق فروشگاه و همچنین مشتریان گرامی, قوانینی وضع شده است که در چهارچوب این قوانین طرفین موظف به رعایت حقوق یکدیگر میباشند.

بند ۱

دستگاه خریدار حتما باید جیلبرک شده باشد و برنامه Cydia بروی دستگاه خریدار نصب شده باشد. برای اطلاع در مورد جیلبرک به انجمن تخصصی آی فون مراجعه کنید. قبل از هر خرید به دقت جزئیات برنامه را در قسمت توضیحات خود برنامه در سیدیا اعم از سازگاری با دستگاه و ورژن, مطالعه کرده و از صحت خرید خود مطمئن شوید در غیر اینصورت پس از خرید به دلیل اینکه دریافت آنی می باشد هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد.

بند ۲

اگر شما تجربه خرید قبلی از ما را ندارید شما می بایست حتما در ابتدا راهنمای خرید و نصب را مطالعه نمایید. پس از واریز سیستم بصورت خودکار به شما اکانت را تحویل خواهد داد و این به منزله تحویل لایسنس به شما می باشد.اگر شما با هر مشکلی برخوردید فروشگاه هیچ تعهدی نسبت به لایسنس تحویل داده شده ندارد و به تشخیص خود و پس از چک کردن اکانت تصمیم گیری خواهد کرد که به شما اکانت مجدد تحویل دهد یا خیر.

بند۳

وظیفه ساپورت حل مشکلات احتمالی در حین ثبت لایسنس میباشد. وظیفه ساپورت آموزش و یاد دهی به کاربر, توضیح در مورد برنامه و یا مشاوره و گپ زدن با مشتری نیست. لطفا شرایط و وظایف ساپورت را درک کرده, اجازه دهید تا به دیگر مشتریان گرامی سرویس دهی شود. کاربر می بایست پس از خریداری به تاپیک های مربوطه در انجمن تخصصی آی فون رفته و مشکلات خود را رفع کند. بنابراین کاربر حداقل اطلاعات در مورد اینترنت و آی دیوایس را می بایست داشته باشد.

بند ۴

خریدار موظف است پس از دریافت اکانت, حداکثر تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل, لایسنس خود را ثبت کند. بدیهیست پس از گذشت این زمان اکانت مورد نظر باطل شده و اکانت جایگزین تحویل داده نخواهد شد. خریدار قادر به انتقال لایسنس از دستگاه کنونی به یک دستگاه دیگر نیست. در ضمن هر اکانت قابل استفاده برای ثبت لایسنس بروی یکدستگاه می باشد.

بند ۵

چنانچه به ساپورت یا مدیریت فروشگاه ایمیل ارسال کرده اید لطفا تا ۲۴ ساعت صبور باشید تا به ایمیل شما پاسخ داده شود. چنانچه مبادرت به ارسال ایمیل های پی در پی کنید, سیستم شما را به عنوان اسپم شناخته و ایمیل شما بلاک خواهد شد.

بند ۶

پروسه خرید فقط یکبار صورت خواهد گرفت و پس از آن شماره سریال دستگاه خریدار در دیتابیس برنامه نویس ثبت خواهد شد و پس از هربار ری استور یا آپدیت(به شرط مجانی بودن) دستگاه, ملزم به تکرار پروسه نیستید و فقط گزینه Install را بجای Purchase مشاهده خواهید کرد.
نکته مهم: آپدیت برنامه در ورژن های اصلی iOS مثلا(ٓX.5 - 6.X - 7.X) منوط به تصمیم برنامه نویس می‌باشد. چنانچه برنامه نویس تصمیم به پولی کردن آپدیت جدید بگیرد, بدیهیست فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آپدیت ندارد. به عبارت دیگر, فروشگاه فقط در قبال ورژن فعلی که خریدار برای دستگاه خود خریداری کرده مسئول می باشد.

بند ۷

اکانتی که سیستم تحویل میدهد, برای ثبت لایسنس به صورت امانت در اختیار مشتری قرار داده میشود. بنابراین مشتری هیچ تملکی نسبت به ایمیل داده شده نخواهد داشت. در صورتی که رمز عبور و مشخصات بازیابی اکانت توسط خریدار تغییر کند سوء استفاده محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

بسته طلائی

اگر شما دارای چندین دیوایس هستید و یا با دوستان خود قصد خرید ایربلو شیرینگ را دارید و مهمتر از همه اگر شما یک فروشنده موبایل هستید و بنا به اقتضاء زمان نمی توانید مشتری خود را در انتظار بگذارید, خرید بسته طلائی بهترین پیشنهاد ما به شماست. با خرید بسته طلائی, شما قادر خواهید بود تا استفاده از کلیه لایسنهای موجود, اکانت را در اختیار داشته باشید. اکانت بسته طلائی(خرید از Cydia) دارای ۴ عدد لایسنس و بسته طلائی(خرید از iF0rce) دارای ۵ عدد لایسنس می‌باشند.

کردیت iModgame

پس از خرید این کالا, شما می بایست جی میل خود را برای ما ارسال کنید تا برای شما ۱۰۰۰ پوینت شارژ اعمال گردد. توجه داشته باشید ما به پسورد جی میل شما نیازی نداریم تنها باید جی میل شما قبل از ارسال برای ما در اپلیکیشن iModgame لاگین شده باشد. توجه داشته باشید کردیت خریداری شده به هیچ وجه قابل بازگشت نمی‌باشد بنابراین کاملا در وارد کردن جبمیل خود دقت کنید.

کردیت Clash of Clans

توجه داشته باشید مدتی است خرید کردیت کلش از آی مود جدا شده و شما باید توئیک مخصوص کلش را به اسم Clash of Clans Mod - iModeGame از سورس http://cydia.imodgame.net نصب کرده و از داخل آن شماره شناسه کلش خود را برای ما ارسال کرده تا مبلغ ۱۰ دلار شارژ گردد. توجه داشته باشید کردیت خریداری شده به هیچ وجه قابل بازگشت نمی‌باشد بنابراین کاملا در وارد کردن شناسه خود دقت کنید.

گیفت کارت آیتونز

کلیه گیفت کارتهای خریداری شده توسط مدیریت فروشگاه بصورت حضوری از اپل استور خریداری می‌شود بنابراین هیچ جای شکی وجود ندارد که گیفت کارتها قبلا استفاده شده باشند.​ ​در ضمن تمامی گیفت کارت ها با اسکن می‌باشند.
اگر بنا به هر دلیلی گیفت کارت خریداری شده, استفاده شده باشد خریدار ملزم است به اپل ایمیل زده و تاریخ استفاده گیفت مشخص شود. اگر تاریخ استفاده قبل از خرید شما از فروشگاه ما باشد سیدیا استور پاسخگوی شماست و هزینه برگشت داده خواهد شد. ولی چنانچه ریدیم شدن کارت خریداری شده حتی ۱ دقیقه پس از خرید شما باشد, فروشگاه به هیچ وجه مسئولیت کارت خریداری شده را قبول نخواهد کرد.